language

Lapok:

168 óra highlight_off

Kulcsszavak:

műsor / filmgyártás highlight_off

168 óra

1989-ben alapították, kezdetben a Magyar Rádió azonos nevű, heti rendszerességgel jelentkező műsorainak átiratait közölte. Csütörtökönként jelenik meg, baloldali, liberális irányvonalat képvisel, alapító főszerkesztője Mester Ákos volt, aki a Magyar Rádió műsorait szerkesztette. A lap kiadója a Neuman Péter által vezetett Telegráf Kft., melynek 2015-ben az összetett tulajdonosi hátterű Brit Média Befektetési Kft. vált a többségi tulajdonossá, mely cégnek tulajdonjoga van a Klubrádióban is. 2016-ban a felvetődtek a hírek, miszerint a tulajdonosi átfedés miatt közös online szerekesztőséget hoznak létre a rádióval. Ugyanez év április 1-én új főszerkesztőt neveztek ki, Tóth Ákos személyében. A 2000-es évek elején produkált 35 ezres pédányszám eladáshoz képest napjainkra nagymértékben visszaesett az értékesített lapok száma, átlagosan valamivel több, mint 10 ezer darabot adnak el belőle.

Találatok/oldal: Listázási sorrend:
Találatok: [5]  Oldalak:   1

Lex Vajna?

Orbán Viktorhoz írt levelében kérte Szél Bernadett, az LMP társelnöke: mivel a belügyi tárca tájékoztatása szerint Andy Vajna filmipari kormánybiztos nem esett át nemzetbiztonsági átvilágításon, a miniszterelnök azonnal kezdeményezze azt. A törvény egyértelműen rendelkezik: a kormánybiztosokat kötelezően át kell világítani.

Helyreigazítás

„Helyreigazítás az „Elesett” a Duna TV is Cselényi elköszönt, 50 milliót visz” című cikkben közölt valótlan állításainkkal kapcsolatban. A cikkben közölt valótlan, egyúttal sérelmes állítások miatt Kálomista Gábortól és a Mega Film Kft-től elnézést kérünk!

Cselényi elköszönt, 50 milliót visz

Közös megegyezéssel és 50 millióval távozik a Duna televízió elnöke. Állítja, az általa kötött műsorgyártási szerződések „messzemenően jogszerűek”, miközben a fideszes Szabó László szerint a külső gyártású produkciókra szánt 1,4 milliárd forint 68–70 százaléka elillant.
Találatok: [5]  Oldalak:   1