language

Lapok:

168 óra highlight_off

Kulcsszavak:

közokirat-hamisítás highlight_off

168 óra

1989-ben alapították, kezdetben a Magyar Rádió azonos nevű, heti rendszerességgel jelentkező műsorainak átiratait közölte. Csütörtökönként jelenik meg, baloldali, liberális irányvonalat képvisel, alapító főszerkesztője Mester Ákos volt, aki a Magyar Rádió műsorait szerkesztette. A lap kiadója a Neuman Péter által vezetett Telegráf Kft., melynek 2015-ben az összetett tulajdonosi hátterű Brit Média Befektetési Kft. vált a többségi tulajdonossá, mely cégnek tulajdonjoga van a Klubrádióban is. 2016-ban a felvetődtek a hírek, miszerint a tulajdonosi átfedés miatt közös online szerekesztőséget hoznak létre a rádióval. Ugyanez év április 1-én új főszerkesztőt neveztek ki, Tóth Ákos személyében. A 2000-es évek elején produkált 35 ezres pédányszám eladáshoz képest napjainkra nagymértékben visszaesett az értékesített lapok száma, átlagosan valamivel több, mint 10 ezer darabot adnak el belőle.

Találatok/oldal: Listázási sorrend:
Találatok: [11]  Oldalak:   1 2   >  >>

Nyomozás az érettségi után – Nem csak a gimnáziumban bukott meg az igazgatónő

Közokirat-hamisítás büntette miatt nyomoznak a Sümegi Egészségügyi Szolgálat Közhasznú Nonprofit Kft. ügyvezető igazgatója ellen. Szabó Krisztinát – a város fideszes polgármesterének élettársát – még régebben hamis érettségi bizonyítvánnyal vették fel az egyetemre. Amennyiben ez a gyanú igazolódik, azt jelenti, hogy a munkakör betöltéséhez szükséges felsőfokú képesítéssel sem rendelkezhet.

A férjének és a barátnőjének dolgozott a NAV-os ügyintéző

Hivatali bűncselekményeket tártak fel egy adóhivatalban - tájékoztatta a Fővárosi Főügyészség szerdán az MTI-t. A vád szerint az egyik budapesti székhelyű hivatalban dolgozó ügyintéző nő jogosulatlanul kért le adatokat az adóhatóság nyilvántartási rendszeréből azért, hogy ezzel barátnőjének, egy másik esetben pedig saját férjének jogtalan előnyt szerezzen. Az utóbbi esetben a jogtalan adatlehívásra az egyik kolléganőjét kérte meg.

Uniós pénzből magának épített vadászházat, vádat emeltek a polgármester ellen

Nyáron megírtuk, hogy Mondok József izsáki polgármesternek vissza kell fizetnie 35 millió forintot, mert EU-s forrásból vendégházat építtetett magának. A támogatást két vadászház építésére nyerte el, amelyet a tervek szerint panzióként üzemeltettek volna. A két vadászházat azonban sehol nem hirdették meg, nem volt elérhető vendégek részére. Mármint Mondok családja és ismeretségi körén kívül, ugyanis a fideszes polgármester mindkét házat magáncélra használta.

Betett Semjénnek az állampolgárság-maffia

Az állampolgárság-maffia újabb tagjai buktak le az ukrán határhoz közeli Dombrádon: négy megkent tisztségviselő ellen büntetőeljárás folyik az egyszerűsített honosítási eljárással összefüggő visszaélések miatt.

Simon-ügy: Welsz nem koronatanú, bissaui útlevélről nem is volt szó

Welsz Tamás nem koronatanú Simon Gábor ügyében, Bissau-guineai útlevélről nem volt szó, a vádhatóságon pedig jelentős bizonyítási teher van – árulta el a szocialista politikus ügyvédje, Nagy István.

Kiszámíthatatlan csavar Gyurcsány ügyében

Kétes szakvéleményen alapul a Sukoró-ügy? Az ügyészség kiegészítést kért a szakvéleményhez, mely szerint az államot milliárdos kár érte.

Megfogtuk Kaya Ibrahimot! De csak egy kicsit...

Kaya Ibrahim, a Németországban élő török kamionsofőr – barátja, Weisz József oldalán – most először állt magyar tévékamerák elé.
Találatok: [11]  Oldalak:   1 2   >  >>