language

Kulcsszavak:

Személyek:

Riz Ádám highlight_off
Találatok/oldal: Listázási sorrend:
Találatok: [4]  Oldalak:   1

Ilyenekre költötték el a Digitális Jólét Program milliárdjait

Ez a jellegzetesen magyar áldigitális folyamat annyira megtörte a szülőként érintett Hadházy Ákos képviselőt, hogy fogta magát és utánanézett, mi készült el a 15 milliárd forint uniós pénzből beindított Digitális Jólét Program (DJP) eddigi története során.

A migrációs válság és az alaptörvény elemzésére is használt uniós pénzt Orbán kedvenc egyeteme

Belenyúltak a méhkasba még tavasszal az Európai Bizottság szakemberei, amikor – mint arról a 24.hu számolt be elsőként – gyanúsnak, lehetségesen túlárazottnak találtak két olyan projektet is, amely az Orbán Viktor kedvenc egyetemeként számon tartott Nemzeti Közszolgálati Egyetem főszereplésével zajlik, és összesen 29 milliárd forintnyi uniós pénzt emészt fel. Ezt látszik alátámasztani az is, hogy Hadházy Ákos, az LMP társelnöke megkapirgálta a két projektnél már megkötött szerződéseket, és több furcsaságot is találát.

Beolvasztás előtt kifizetőhelyet csináltak a hatóságból

Éves költségvetését meghaladó mennyiségű pénzt kellett hirtelen elköltenie a fogyasztóvédelemnek a legutóbbi uniós költségvetési ciklus végén. Országjáró roadshow az egészséges élet népszerűsítésére, túlárazott webfejlesztések és továbbképzések haveri cégekkel elvégeztetve, százmilliós szervezetfejlesztés egy a bürokráciacsökkentés miatt hamarosan beolvasztott szervezetben. És persze Kuna Tibor minden mennyiségben.

Így hajoltak le 3 milliárd forintért

Van egy EU-s pályázat, amely 3 milliárd forintba kerül, és „Ifjúság.hu a sikeres nemzedékért – Átfogó ifjúsági szolgáltatásfejlesztés a köznevelésben tanuló diákok esélyegyenlőségének növelése érdekében” a címe. Sok tekintetben állatorvosi lónak tűnik, az EU-s pályázatok körüli kavarások és pénzlesések tanulságos példájának.
Találatok: [4]  Oldalak:   1