language

Lapok:

Hírszerző highlight_off

Helyek:

Macedónia highlight_off

Hírszerző

Egykori magyarországi internetes politikai véleményportál. 2005 júliusában jelent meg először a Capital Group Zrt. vállalkozásaként (Szabados Krisztián és Arató András közös cége), a Political Capital (PC) politikai elemző céggel szoros együttműködésben, önálló menedzsmenttel. Önmagát "független, szabadelvű internetes portál"-ként definiálta. Első főszerkesztője Elek János volt, aki 2015 júliusától novemberéig birtokolta a pozíciót. Konkurenciájának nem csak az online portálokat, hanem a napilapokat (pl. Népszabadság) is tekintentette. 2007-ben főszerkesztőváltás volt: Seres Lászlót Gavra Gábor váltotta. 2008 áprilisában Arató András és cégei jelképes szintre csökkentették tulajdoni hányadukat a Hírszerzőben. 2010 májusában a HVG Online Zrt. megvásárolta, miután a Capital Group nem tudta tovább finanszírozni a megjelenését. A portál menedzselési, marketing és hirdetésszervezési tevékenységét ezután a HVG cégcsoport végezte. 2011 júliusától új profilt és főszerkesztőt váltott, Kiss Ádám vezetése alatt véleményportálként működött tovább. A Hírszerző megjelenését a HVG 2012 júniusában megszüntette, a munkatársakat a HVG Online kiadványaihoz csoportosították át. A honlap még másfél évig elérhető volt, majd lekerült a világhálóról.

Találatok/oldal: Listázási sorrend:
Találatok: [6]  Oldalak:   1

Korrupció a Magyar Telekomnál? Az USA vizsgálódott

A több mint 31 millió euró értékű montenegrói és macedóniai szerződésekkel összefüggésben, MT és/vagy kapcsolt vállalkozásai tevékenységével kapcsolatban folyt belső vizsgálat a Magyar Telekom Nyrt - nél.

"Szégyenfolt az országon": a szóvivő szerint Gyurcsányék miatt

A Transparency International jelentésében Magyarország a legrosszabb besorolást kapta az OECD külföldi tisztviselők megvesztegetése elleni egyezményének 37 országban vizsgált végrehajtásáról szóló jelentésében.

Tízmilliárdos nemzetközi korrupciós ügy, magyar szállal

A Deutsche Telekom AG nyolc vezető tisztségviselője, köztük jelenlegi elnöke ellen folyik nyomozás a balkáni leányvállalatoknál történt vesztegetés gyanúja alapján - írták szerdán német újságok a cég bejelentésére hivatkozva.

Svindlik a Magyar Telekom körül

A Magyar Telekom, illetve a vállalatcsoport tagvállalatai 6,7 millió eurót meghaladó összeget fizettek ki törvénytelen szerződések alapján Macedóniában - állapította meg a Magyar Telekom audit bizottságának jogi tanácsadója a még nem végleges helyzetjelentésében, amelynek összefoglalója szerdán jelent meg a BÉT hivatalos honlapján.
Találatok: [6]  Oldalak:   1