language

Kulcsszavak:

befolyással üzérkedés - befolyás vásárlása highlight_off

Intézmények:

Honvédelmi Minisztérium (HM) highlight_off

Kapcsolódó szervezetek:
Találatok/oldal: Listázási sorrend:
Találatok: [12]  Oldalak:   1 2   >  >>

A lopási tudományok doktorai

A közbeszerzési kultúra továbbfejlesztésének irányairól írt dolgozatával szerzett PhD tudományos fokozatot L. Szilárd ezredes, a Honvédelmi Minisztériumban (HM) leleplezett maffiajellegű korrupciós bűncselekmények egyik főszereplője a Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetemen (ZMNE) – tudta meg lapunk.

Ártatlannak „vallotta” magát Szekeres Imre

Továbbra is ragaszkodik a bársonyszékéhez, s nem mond le a tárcáját is érintő maffia-bűncselekmények miatt Szekeres Imre honvédelmi miniszter. A politikust rendkívüli ülésen hallgatta meg a parlament honvédelmi és rendészeti bizottsága, ahol kénytelen volt megerősíteni lapunk azon értesülését is, hogy nemrég felfüggesztették a katonai elhárítás egyik műveleti főigazgatóját.

'Szekrényvizit' a honvédelmi bizottság ülésén

Gyorsan és hatékonyan felszámolták a honvédségnél kirobbant visszaélési botrányokat, a szaktárca minden információt azonnal megosztott az ügyekről, ahogy azt a nyomozás érdekei lehetővé tették – így foglalható össze Szekeres Imre honvédelmi miniszter tegnapi bizottsági tájékoztatója.

Operetthadsereg és korrupció

Miután tábornokokat és főtiszteket is meggyanúsítottak maffia-bűncselekmények elkövetésével, történetének legnagyobb botrányát könyvelheti el a Magyar Honvédség.

Két tiszt szabadlábon védekezhet

Megszüntették tegnap a Honvédelmi Minisztériumnál (HM) történt maffia-bűncselekmény két gyanúsítottjának előzetes letartóztatását. A Hír Televízió információi szerint O. János, a szaktárca megszüntetett védelemgazdasági főosztályának volt vezetője, valamint a több mint egymillió forint kenőpénzt elfogadó B. Zsolt százados szabadlábon védekezhet.

Szekeres: "Nem hagyom, hogy bárki aláássa a honvédség tekintélyét"

Az elmúlt hetekben jócskán a sajtó érdeklődésének homlokterébe került a Honvédelmi Minisztérium és a Magyar Honvédség.

Pénzszivattyúzás a Zrínyi egyetemtől

Százmilliók folyhattak el a Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetemen keresztül magáncégekhez vagy külső intézményekhez oktatásszervezésre, indokolatlannak tűnő tanfolyamokra.

Az ezredes vallomása perdöntő lehet

Ügyészek várták a Ferihegyi repülőtéren a Honvédelmi Minisztérium egyik volt főosztályvezetőjét, akit nemrég hívtak haza a külföldi szolgálatból. A dandártábornoknak vélhetően köze lehet ahhoz a vesztegetési ügyhöz, amelyben néhány hete folytatnak eljárást. A gyanút annak az ezredesnek a vallomása alapozhatta meg, aki terhelő bizonyítékokkal szolgálhatott több, a szaktárca alkalmazásban álló személy – például a katonai akadémia rektora – korrupciós ügyében.

Rács mögé került a rektor

A katonai akadémia rektora tegnap előzetes letartóztatásba került, a Honvédelmi Minisztérium több volt vezetőjét pedig őrizetbe vették az elmúlt hetekben. Eközben menesztették a katonai ügyészség szóvivőjét, mert gengszterszervezetnek nevezte a szaktárca egyik részvénytársaságát.

Hallgat az őrizetbe vett rektor

Gengszterszervezetnek nevezte a katonai ügyészség szóvivője a Honvédelmi Minisztérium (HM) egyik cégét annak kapcsán, hogy a Magyar Nemzet megírta, egy HM-társaságban egykor vezető beosztást betöltő ezredes vallomása alapján a tárca több tisztségviselőjére letartóztatás várhat.
Találatok: [12]  Oldalak:   1 2   >  >>